شنبه , 5 آذر 1401

اكشن «جيانو جيانگو» خريدار پيدا كرد

اكشن ماجراجويانه «جيانو جيانگو» در شرايطي خريداران بين‌المللي خود را پيدا كرد كه فيلمبرداري آن از مدتي پيش شروع شده است.
به گزارش خبرگزاري فارس، شركت مستقل «فورتيسيمو فيلمز» اين محصول مشترك هنگ‌كنگ، چين و تايوان را در كشورهاي مختلف جهان توزيع خواهد كرد.
«جيانو جيانگو» كه نام آن در زمان نمايش عمومي تغيير خواهد كرد،فيلمي دلهره‌آور و سرشار از هنرهاي رزمي و كاراته خواهد بود.

«ميشل يو» نقش اصلي فيلم را بازي مي‌كند و «جان وو» يكي از تهيه ‌كنندگان آن است، «سو چائو پين» فيلمساز تايواني كارگرداني آن را به عهده دارد.
فيلم كه با هزينه‌اي 12 ميليون دلاري تهيه مي‌شود، دو هفته قبل در شهر شانگهاي چين جلوي دوربين رفت.
در قصه فيلم، ميشل يو در نقش تروريستي ظاهر مي‌‌شود كه مجبور به كشتن راهبي مي‌شود كه به وي علاقه داشته است.
بعد از اين اقدام، وي خود را بازنشسته كرده و با يك پستچي معمولي و ساده ازدواج مي‌كند.
هدف او رسيدن به يك زندگي آرام و صلح‌آميز و دور از دردسر است اما وي نمي‌‌داند همسر پستچي‌اش، پسر يكي از مقامات رسمي است كه به احتمال زياد توسط خود او به قتل رسيده است.گذشته اين زن به صورت كابوسي براي او در مي‌آيد و زندگي آرام وي را به هم مي‌ريزد…
«جونگ دو سونگ» بازيگر سرشناس كره‌اي -كه سال قبل «خوب، بد و عجيب» او موفقيت زيادي در اين كشور كسب كرد- و «وونگ ژيوگي» بازيگر «محبوب جاوداني» (ساخته «چن كايگه» كه نامزد رسمي كشور چين براي حضور در رقابت‌هاي اسكار بهترين فيلم خارجي سال است) ديگر نقش‌هاي «جيانو جيانگو» را بازي مي‌كنند.
بخش‌هايي از اين فيلم در كشور تايوان فيلمبرداري خواهد شد. سازندگان فيلم آن را براي نمايش عمومي در اواخر تابستان 2010 آماده مي‌كنند.
شركت «فورتيسيمو فيلمز» سال قبل قرار بود اثر تاريخي و حماسي جان وو به نام «1949» را تهيه كند اما توليد فيلم به دنبال اختلافاتي كه بر سر كسب امتياز حقوقي قصه فيلم به وجود آمده، فعلا متوقف شده است.
تماشاگران سينما، ميشل يو را به‌خاطر بازي در درام تاريخي و فلسفي «ببر خيزان، اژدهاي پنهان» مي‌شناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.