سه شنبه , 1 فروردین 1402

اعتراف 2 خواهر دوقلو به تن فروشی(+عکس)


“لوئيس” و “مارتين” دو قلوي 70 ساله هلندي هستند که در يک مصاحبه تلويزيوني شرکت کرده و و به صورت علنی از زندگي خود صحبت کرده اند.آنها گفته اند طي 50 سال گذشته به خودفروشي اشتغال داشته و از اين…

“لوئيس” و “مارتين” دو قلوي 70 ساله هلندي هستند که در يک مصاحبه تلويزيوني شرکت کرده و و به صورت علنی از زندگي خود صحبت کرده اند.

اعتراف 2 خواهر دوقلو به تن فروشی(+عکس)

آنها گفته اند طي 50 سال گذشته به خودفروشي اشتغال داشته و از اين راه کسب درآمد کرده اند. اين دو که اعلام کرده اند قصد دارند بازنشست شوند علت اين امر را وضعيت نامناسب اقتصاديشان در آن زمان اعلام کرده اند.
به گفته آنها ابتدا “لوئيس” به پيشنهاد دوست همسرش که گفته بود از اين طريق ميتوانند مشکلات خود را حل کنند وارد اين شغل شد و زمانيکه همه مشتريها خواهر دوقلويش را با او اشتباه ميگرفتند “مارتين” نیز تصميم گرفت وارد اين کار شود.

اعتراف 2 خواهر دوقلو به تن فروشی(+عکس)

آنها که در آن زمان تنها 20 سال سن داشتند ميگويند: ابتدا پذيرش اين مسئله از جانب همه به خصوص مادر و پدرشان کاري سخت بود اما اين دو موفق شدند ديگران را متقاعد کنند که به اين مسئله به عنوان يک شغل نگاه کنند و خيلي زود اين امر براي ديگران به صورت يک مسئله عادي درآمد.
اين دو خواهر داستان زندگي خود را به صورت کتابي منتشر کرده اند. آنها جايي در اين کتاب ميگويند که طي 5 دهه خود فروشي با بيش از 355 هزار مرد در رابطه بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.