یکشنبه , 13 آذر 1401

احسان علیخانی از مبلغ جدید دستمزدش سخن گفت!

احسان علیخانی از مبلغ جدید دستمزدش سخن گفت!

مهمانان روز جمعه (12 تیر) برنامه ماه عسل احسانی علیخانی در ماه رمضان چند جانباز جنگ تحمیلی بودند که بعد از سوال احسان علیخانی درمورد دستمزد کار کشاورزی ، از مجری این برنامه سوالی جنجالی کردند و پرسیدند که آقای علیخانی دستمزد خود شما چقدر است؟

صحبت های صریح احسان علیخانی در برنامه ماه عسل

مهمانان روز جمعه (12 تیر) برنامه ماه عسل احسانی علیخانی در ماه رمضان چند جانباز جنگ تحمیلی بودند که بعد از سوال احسان علیخانی درمورد دستمزد کار کشاورزی ، از مجری این برنامه سوالی جنجالی کردند و پرسیدند که آقای علیخانی دستمزد خود شما چقدر است؟ ما در شبکه های مجازی از دستمزد میلیاردی شما چیزهایی شنیده ایم.احسان علیخانی در جواب این سوال اعلام كرد كه به دلیل موج سنگینی كه در شبكه های اجتماعی در خصوص این برنامه و احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست مهمانان برنامه توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

مجری ماه عسل اعلام كرد كهدستمزد وی برای كل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ 45میلیون تومان استكه این مبلغ برای یك سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ماراتن یك ماه رمضان است و اعضای تهیه و تولید برنامه در طول یكسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند. وی گفت که به غیر از برنامه ماه عسل برنامه ی دیگری را اجرا نمی کند.

وی گفت كه حتی هزینه لباس و كت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی اش است.

احسان علیخانی با انتقاد از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه دولت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ دخالتی در این موضوع ندارد.

وی افزود : من هیچوقت به هیچ کدام از مدیران صدا و سیما برای اجرای برنامه ماه عسل و دریافت مبلغی مشابه یک میلیارد و دویست میلیون تومان التماس و اصرار نکردم. من میدانم که چه زمان و وقت طلایی از اجرا در تلویزیون را بر عهده گرفته ام . اگر اشتباهاتی پیش آمده من عذرخواهی می کنم .

او با دلشکستی گفت بعضی ها در فضای مجازی یک لشکر زخم خورده می شوند تا تو را به لجن بکشند و هویت تو را تخریب کنند . ما هر مهمانی را به برنامه ماه عسل دعوت می کنیم گله می کنند .

او به مطلبی که مجری شبکه من و تو در موردش نوشته‌ بود هم اشاره کرد و افزود: کسی نوشته بود که دست کثیفت را از روی سر آن پسربچه بردار، چشم من دست کثیفم را برمی‌دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.

گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبكه های اجتماعی حاكی از دریافتی یك میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی شده بود كه البته مهمان برنامه نیز به آن اشاره كرد.

در آخر نیز مهمان برنامه گفت :قطار وقتی ایستاده است کسی کاری به آن ندارد، وقتی قطار به حرکت درمی‌آید سنگ می‌خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.