یکشنبه , 6 آذر 1401

آوارگي بن لادن ها در تهران!

آوارگي بن لادن ها در تهران!
20 نفر از اعضای خانواده اسامه بن لادن – رهبر القاعده – در ايران سرگردان هستند و تهران از مذاكره با عربستان سعودی درباره تعيين سرنوشت آنها موافقت نمی كند…
پسر سركرده القاعده در ادعایی جدید مدعی آوارگی جمع كثیری از بن لادن ها در ایران شد.
عمر بن لادن – چهارمین پسر سركرده شبكه تروریستی القاعده – می گوید: “20 نفر از اعضای خانواده اسامه بن لادن – رهبر القاعده – در ایران سرگردان هستند و تهران از مذاكره با عربستان سعودی درباره تعیین سرنوشت آنها موافقت نمی كند.
وی ادعای خود را چنین ادامه داده است: فكر می كنم زمان آن رسیده است كه آنان ایران را ترك كنند، ولی با نبود اوراق و مدارك شناسایی و گذرنامه و همچنین عدم موافقت ایران با تحویل افراد یادشده به عربستان سعودی، پذیرش كشور ثالث دیگر را برای خروج افراد خانواده ام از ایران، لازم می دانم. همچنین واشنگتن هیچ اعتراضی در مورد پذیرش این افراد در ایالات متحده ندارد”.
ادعا شده است این افراد پس از فرار از افغانستان در پی ماجرای حملات 11 سپتامبر سال 2001 میلادی كه آمریكا مدعی است توسط شبكه القاعده صورت گرفت و ورود به ایران بازداشت شده و در یك مجتمع در تهران زندگی می كنند. در بین این 20 نفر، یكی از همسران بن لادن با نام خیریه صابر وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.