پنج شنبه , 25 مهر 1398

آنجلینا جولی و رازهای زیبایی اش

آنجلینا جولی پا به میانسالی گذاشته اما همچنان با داشتن ۶ فرزند که ۳ تن آنها زاده خودش هستند، زیبا و جذاب است.

آنجلینا جولی و رازهای زیبایی اش

برخی از افراد از بازی این هنرپیشه آمریکایی خوش‌شان می‌آید و برخی دیگر منتقد او هستند. شخصیت او برای برخی افراد مجذوب کننده است و برخی دیگر معتقدند بسیاری از کارهایی که انجام می‌دهد جنبه نمایشی دارد اما تمام افراد در یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن اینکه نمی‌توان این بازیگر را در دسته افرادی که صورت نازیبا دارند دسته‌بندی کرد. آنجلینا جولی پا به میانسالی گذاشته اما همچنان با داشتن ۶ فرزند که ۳ تن آنها زاده خودش هستند، زیبا و جذاب است.

آنجلینا جولی معمولا آرایش ساده را می‌پسندد

آنجلینا جولی در حالت عادی تنها خط چشم باریکی دارد و در مراسم خاص کمی سایه پشت چشم می‌زند. لب‌های آنجلینا به اندازه کافی بزرگ و پرحجم هست و به همین دلیل معمولا برق لب یا رژ مایع براق برای او کافی است. تاجای ممکن کم آرایش می‌کند و علاقه خاصی به مواد آرایشی بیو دارد که از مواد طبیعی تهیه شده‌اند.


آنجلینا جولی اهمیت خاصی به مراقبت از موهایش می‌دهد

او از شامپو و رنگ موهایی استفاده می‌کند که بیو یا طبیعی هستند و تا جای ممکن تلاش دارد آسیب کمتری به موها برساند.


آنجلینا جولی برای محافظت از پوستش از کرم خاویار استفاده می‌کند

خاویار غنی از امگا ۳ است و میزان چربی خوب و پروتیین بالایی دارد. استفاده از ماسک خاویار و پس از آن کرم خاویار رمز شفافیت و پوست آنجلیناست و از افتادگی پوستش جلوگیری می‌کند. البته آنجلینا جولی برای پاکسازی پوست و سایر خدمات زیبایی و درمانی هزینه‌های گزافی می‌کند که در توان هر کسی نیست.


آنجلینا جولی بعد از بارداری هرگز اضافه وزن پیدا نکرد

او معتقد به فعالیت‌های سخت بدنی و ورزش شدید نیست و به گفته خودش هرگز رژیم‌های سخت نگرفته است. رمز زیبایی و تناسب اندام این بازیگر انجام یوگا و پیلاتس برای دور کردن استرس است. در ضمن او مواد غذایی سالم از جمله سبزیجات تازه و مواد غذایی بخارپز استفاده می‌کند. به هیچ عنوان شکر و قند مصرف ندارد و شیر سویا در برنامه روزانه‌اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *