پنج شنبه , 13 بهمن 1401

آخرین خبرها از 10 سریال‌ شبكه اول سیما

آخرین خبرها از 10 سریال‌ شبكه اول سیما
قصد داریم پخش مجموعه‌های این شبكه را در روزهای زوج و جمعه ادامه دهیم. به همین منظور سه سریال جدید «كلانتر 3»، «آشپزباشی» و «خسته دلان» را روی آنتن فرستاده‌ایم، كه پخش «كلانتر»…

به گزارش ایسنا، مدیر گروه فیلم و سریال شبكه‌ی اول سیما خبر داد: تصویربرداری سریال «گمشده» آغاز شد و تولید «پرندگان خارزار»، « نامه‌ای به همسرم» و «كلاه پهلوی» هم‌چنان ادامه دارد.
عباس اكبری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح كرد: از حدود دو هفته پیش تصویربرداری «گمشده» به كارگردانی راما قویدل و تهیه‌كنندگی بهروز مفید آغاز شده‌است و پس از اتمام این مرحله در ایران، سازندگان این سریال 26 قسمتی در دو كشور اروپایی و آسیایی سكانس‌های باقیمانده كه 10درصد از «گمشده» را شامل می شود را به تصویر می‌كشند.
او درباره‌ی مجموعه‌ی «نامه‌ای به همسرم» كه پیش از این «از یاد رفته» نام داشت، گفت: سازندگان این مجموعه 26 قسمتی در شمال كشور درحال تصویربرداری نیمی از سكانس‌های «نامه‌ای به همسرم» هستند. آنان سپس در تهران و كاشان تولید را ادامه می‌دهند. فریدون حسن‌پور كارگردان و علی لدنی تهیه این سریال را برعهده دارند.
مدیر گروه فیلم و سریال شبكه اول سیما با اشاره به سریال «پرندگان خارزار» اظهار كرد: تصویربرداری این مجموعه به كارگردانی یوسف سیدمهدوی و تهیه‌كنندگی اردشیر ایران‌نژاد در شهرك دفاع مقدس درحال انجام است. به تصویركشیدن «پرندگان خارزار» كه از 4 ماه پیش آغاز شده است یك‌سال به طول می‌انجامد.
اكبری اضافه كرد: «پرندگان خارزار» در 32 قسمت ساخته و تدوین آن هم‌زمان با تصویربرداری انجام می‌شود.
مدیر گروه فیلم و سریال شبكه اول سیما درباره‌ی سریال ایرانی این شبكه اظهار كرد: قصد داریم پخش مجموعه‌های این شبكه را در روزهای زوج و جمعه ادامه دهیم. به همین منظور سه سریال جدید «كلانتر 3»، «آشپزباشی» و «خسته دلان» را روی آنتن فرستاده‌ایم، كه پخش «كلانتر» تا پایان اردیبهشت سال 89، «آشپزباشی» تا ماه رمضان سال آینده (مردادماه) و «خسته دلان» تا عید نوروز ادامه می‌یابند.
اكبری در ادامه اعلام كرد كه پخش سریال «در چشم باد» تا تیرماه سال 89 بطول می‌انجامد.
او با اشاره به مجموعه تاریخی «كلاه پهلوی» اظهار كرد: تصویربرداری این سریال تا عید نوروز در ایران ادامه می‌یابد، سپس گروه سازنده برای ادامه به تصویركشیدن آن به فرانسه می‌روند.
اكبری در پایان درباره‌ی سریال‌های «شهر دقیانوس» و«چاردیواری» گفت: تصویربرداری «شهر دقیانوس» به پایان رسیده و این سریال در مرحله‌ی تدوین است. تصویربرداری مجموعه‌ی نوروزی «چاردیواری» نیز تمام شده‌است و سیروس مقدم – كارگردان آن – در حال حاضر به روند تدوین این سریال نظارت می‌كند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.